20200707PHT82813_original-1080x675
20200707PHT82813_original-1080x675
Najniższe podatki dla firm transportowych w Gminie Gręboszów
20200707PHT82813_original-1080x675
20200707PHT82813_original-1080x675
Wsparcie na każdym etapie działalności
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

O tym, że nowoczesna flota to absolutna podstawa każdej firmy transportowej, nie trzeba przypominać żadnemu podmiotowi działającemu w tej branży. Niestety na starcie nierzadko pojawia się problem w postaci tego, jak sfinansować niezbędne w realizacji zleceń przewozowych pojazdy. Ich zakup za gotówkę to spory wydatek, na który nie może pozwolić sobie zdecydowana większość początkujących przedsiębiorców. Atrakcyjnym dla firm rozwiązaniem okazuje się w takich sytuacjach leasing i wynajem długoterminowy, które umożliwiają dokonanie inwestycji bez potrzeby angażowania znacznych sum pieniędzy. Jeżeli potrzebują Państwo rozbudować swoją flotę lub dopiero wkraczają na rynek, we współpracy z naszymi partnerami z przyjemnością pomożemy w przygotowaniu adekwatnej do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa oferty leasingu lub najmu!

Najem i leasing floty dla transportu z SAGG Sp. z o.o.

Sprawna, nowoczesna i bezpieczna flota to jedno z narzędzi, które przesądza o sukcesie firmy transportowej. Przyczynia się nie tylko do płynnego i efektywnego realizowania wszystkich zadań, ale i zwiększenia bezpieczeństwa na drogach. Dotyczy to zarówno zatrudnianych w firmie zawodowych kierowców, jak i innych uczestników ruchu. Nowe pojazdy najczęściej oferują również mniejsze spalanie oraz przyjaźniejsze dla środowiska rozwiązania, co przekłada się bezpośrednio na oszczędności dla firmy transportowej.

Proponowana przez nas oferta leasingu i wynajmu długoterminowego to gwarancja:

  • dostępu do najnowocześniejszych pojazdów ciężarowych, dostawczych i osobowych renomowanych producentów;
  • możliwości regularnej wymiany samochodów na nowsze modele;
  • korzyści podatkowych ze względu na możliwość uwzględniania w kosztach uzyskania przychodu opłaty wstępnej, rat leasingowych/czynszu za najem oraz odpisów amortyzacyjnych (leasing finansowy);
  • ograniczonych formalności, uproszczonych procedur i szybkiej decyzji;
  • atrakcyjnych pakietów ubezpieczeń;
  • indywidualnych, elastycznych warunków umowy;
  • braku wpływu na płynność finansową i zdolność kredytową;

Leasing i najem to dzisiaj dwie najpopularniejsze formy finansowania floty w firmach transportowych. Pozwalają nie tylko na zachowanie płynności finansowej, ale i elastyczności, co jest szczególnie istotne dla tych przedsiębiorców, którzy planują korzystać z pojazdów lub innego osprzętu jedynie przez określony czas. Po upływie okresu, na jaki zawarto umowę, mogą Państwo zdecydować się na kolejny, nowszy model lub – w przypadku leasingu operacyjnego – wykupić użytkowany pojazd, przeważnie po wartości niższej niż rynkowa i w ten sposób stać się jego właścicielem.