20200707PHT82813_original-1080x675
20200707PHT82813_original-1080x675
Najniższe podatki dla firm transportowych w Gminie Gręboszów
20200707PHT82813_original-1080x675
20200707PHT82813_original-1080x675
Wsparcie na każdym etapie działalności
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Nowoczesne technologie rewolucjonizują branżę transportową w niezwykle dynamicznym tempie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom właścicieli firm przewozowych, oferujemy Państwu dostęp do najnowocześniejszej i zaawansowanej telematyki dla transportu, zgodnej z wymogami e-TOLL i doskonale sprawdzającej się we współczesnych realiach rynku transportowego w Polsce i za granicą. Dzięki naszym systemom monitoringu pojazdów umożliwiamy szybkie i sprawne przekazywanie danych pomiędzy urządzeniami w czasie rzeczywistym. Wspomagamy tym samym naszych klientów w zarządzaniu flotą, jak również ułatwiamy i usprawniamy pracę wszystkich osób odpowiedzialnych za tę czynność. SAGG Sp. z o.o. we współpracy z liderami rozwiązań telematycznych wspiera prowadzenie firm transportowych na każdym szczeblu.

Nowoczesna i zaawansowana telematyka dla transportu z SAGG Sp. z o.o.

Nowoczesne technologie umożliwiają firmom konkurowanie na rynku transportowym. W czasach nieustannie postępującej cyfryzacji korzystanie z nich przez przedsiębiorstwa TSL determinuje ich pozycję oraz osiągane wyniki finansowe. Przewoźnicy, świadomi licznych korzyści, jakie gwarantują zaawansowane systemy i urządzenia telemetryczne, obecnie nie boją się dlatego korzystać z ich dobrodziejstw.

Rozwiązania dla Państwa firmy, które proponujemy, pozwalają na kompleksowe zarządzanie każdą flotą i skuteczną optymalizację kosztów poprzez m.in.:

  • monitoring pojazdów GPS w czasie rzeczywistym;
  • płynną komunikację z kierowcą;
  • pełną kontrolę zużycia i stanu paliwa wraz z informacjami o stylu i sposobie jazdy kierowcy, ilości zatankowanego paliwa, miejscu tankowania, rzeczywistym spalaniu;
  • zdalne odczytywanie danych z tachografów;
  • integrację TMS;
  • bieżącą analizę przebytej trasy;
  • generowanie raportów środowiskowych, paliwowych, czy przekraczania granic;
  • automatyczne rozliczanie delegacji;
  • weryfikację miejsc noclegowych.

Powyższe systemy mogą zostać wdrożone zarówno we flotach pojazdów ciężarowych, autobusach, jak i samochodach osobowych, w zależności od specyfiki oraz indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Dzięki spersonalizowanym rozwiązaniom jesteśmy gotowi spełniać oczekiwania różnych segmentów branżowych w transporcie. Mimo mnogości funkcji oraz innowacyjności zastosowanych technologii nasze urządzenia charakteryzują się łatwą, intuicyjną obsługą, z gwarancją maksymalnej wygody i bezpieczeństwa dla każdego użytkownika.